برای خرید سریع تماس بگیرید :
021-33990641
بلبرینگ
ثبت نام کنید
 

روش‌های پرداخت

1- پرداخت از درگاه اینترنتی

شما کاربران محترم عظیم صنعت می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک پارسیان در سایت عظیم صنعت ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کرده و سبد خرید خود را نهایی کنند. بدیهی است پرداخت موفق به منظور ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش خود بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی، و در نهایت ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت بالاتر و تسریع در روند آماده سازی و ارسال سفارش کاربران می‌شود.

 

   - چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت عظیم صنعت میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.

هنگام استفاده از درگاه اینترنتی جهت پرداخت، اطلاعات زیر مورد نیاز است. پس از وارد کردن اطلاعات و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع خواهید شد.

 

1- شماره 16 رقمی کارت بانکی خود

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت مندرج است.

 

2- رمز خرید اینترنتی (رمز دوم کارت)

جهت پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم کارت بانکی (رمز خرید اینترنتی) خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم کارت (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، متفاوت است. اکثریت کارت بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند و برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می بایست به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه کرده ، بعد از وارد کردن کارت خود، بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

3- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود، این کد به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی برای پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

4- تاریخ انقضا کارت

تاریخ انقضا همانند کد CVV2 بروی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت خود استفاده کنید.

 

 

 

2- پرداخت در محل تحویل سفارش

 

به کاربران محترم توصیه می‌شود به جهت سرعت بخشیدن در پردازش سفارش، و اولویت دهی بالاتر، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی خاطر بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را به هنگام دریافت، پرداخت کنند، این امکان را نیز فراهم کرده ایم تا در صورتی که محل تحویل سفارش، تهران باشد، هزینه سفارش را هنگام تحویل گرفتن کالا، بعد از چک کردن، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌های که برای استان های غیر از تهران ارسال می‌شوند، یا مبلغ آنها بالغ بر دو میلیون ریال است، و یا سفارش شامل قطعه ی خاصی باشد، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 

 - پرداخت با کارت در محل تحویل

    کاربران محترم عظیم صنعت میتوانند هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب خود، به کمک کارت خوان های سیار (POS) هنگام تحویل کالا ، پرداخت را انجام دهند.

 

  - پرداخت نقدی در محل تحویل

برای راحتی بیشتر آن دسته از کاربرانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارشات خود دارند، مجموعه عظیم صنعت امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم کرده است.

 

 

3- پرداخت کارت به کارت

 

متقاضیانی که مقدور به پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی عظیم صنعت و یا پرداخت در محل تحویل سفارش نیستند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت بنمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانند از دستگاه های( ATM خود پردازها) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کنند. با این وجود پرداخت هزینه از طریق درگاه اینترنتی سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر می باشد، و پیشنهاد عظیم صنعت استفاده از این روش جهت پرداخت است.

 

شماره حساب عظیم صنعت:

 

شماره حساب: 720.86267.4 بانک پارسیان به نام محمدرضا فخر مقدم

شماره کارت: 6221.0610.7349.7564  بانک پارسیان به نام محمدرضا فخر مقدم

 

 

 نکات:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق درگاه بانک و بصورت آنلاین پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، ملزم به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی میباشد.

- به کاربران محترم توصیه می‌شود به جهت تسریع در پردازش روند سفارش و اولویت دهی بالاتر، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

- سفارش‌های که برای استان های غیر از تهران ارسال می‌شوند، یا مبلغ آنها بالغ بر دو میلیون ریال است، ویا سفارش شامل قطعه ی خاصی باشد، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.